akademiaswinkiskarbonki.pl
ekonomia dla każdego

Organizujemy radosne, ogólnorozwojowe zajęcia dla niemowląt i małych dzieci (0-4,5 lat) wraz z rodzicami!

~ Kreatywka

Koncerty Kreatywki to spotkania małych dzieci z piękną muzyką na żywo!

~ Kreatywka

Zapewniamy animację urodzinek, imieninek i innych ważnych okoliczności w życiu małego człowieka!

~ Kreatywka

Zapraszamy na zajęcia odpowiadające programowi zajęć rytmicznych dla dzieci w wieku przedszkolnym.

~ Kreatywka

Dziękujemy z całego serca za cudownie rozśpiewane, rozbawione i roztańczone zajęcia!

~ Beata Liley, mama Adasia

Zapisy na zajęcia - kliknij aktywny regionPierwsze zajęcia bezpłatne!

 • Bydgoszcz
 • Kraków
 • Poznań
 • Szczecin
 • Wrocław

Wydarzenia

Archiwum

Aktualności regionalne

Wszystkie
 • 2015-05-18

  I koncert KREATYWKI w Pruszkowie 24 maja (niedziela)

  Kreatywka zaprasza wszystkie małe dzieci od 0 do 5 roku życia (również niemowlęta) na wyjątkowe wydarzenie muzyczne: I Koncert Kreatywki w Pruszkowie „ Mama Agu – Guu”.

  Gośćmi muzycznymi będą: flet, skrzypce, gitara, fortepian i perkusja - piękna muzyka grana na żywo. Towarzyszyć temu będą piosenki, wierszyki, kołysanie.

  Koncert odbędzie się w przyjaznej maluszkom sali wyłożonej wykładzinami i poduszkami, co pozwoli poczuć się swobodnie i wyrażać pozytywne emocje.

  Zapraszamy całe rodziny!

  Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego, 24 maja (niedziela) godz. 12:00

  WSTĘP WOLNY!!

 • 2015-04-29

  I Koncert Kreatywki w Chełmie

  Drogie Maluszki i Kochani Rodzice!!! Serdecznie zapraszamy na I koncert Kreatywki w Chełmie który odbędzie się 30 kwietnia 2015 r. o godz. 13:00 w sali widowiskowej Chełmskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti przy ul. Partyzantów 40 w Chełmie.

  Gośćmi koncertu będą Panie grające na wiolonczeli, pianinie, gitarze i saksofonie oraz różne zwierzątka ☺ Na koniec koncertu będzie miła kolorowa niespodzianka.

  Wstęp wolny, ale ilość miejsc ograniczona dlatego prosimy o zapisy pod numerem telefonu 794 204 054 oraz poprzez adres e-mail anna.maciaszczyk@kreatywka.pl.

  DO ZOBACZENIA NA KONCERCIE☺

 • 2015-04-28

  II Koncert Kreatywki dla Najmłodszych w Grodzisku Mazowieckim

  W niedzielę 10 maja o godz. 16.00 zapraszamy wszystkie dzieci od 0-5 lat wraz z rodzicami do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grodzisku Maz. przy ul. Westfala 3a.

  Tym razem wspaniałe utwory muzyczne na żywo zagra Młodzieżowa Orkiestra Dęta pod batutą kapelmistrze Ryszarda Klechy, a towarzyszyć temu będą przyśpiewki, wierszyki i zabawy z programu Kreatywki. Wszystko w przyjaznej dzieciom sali, wyłożonej wykładziną i poduchami, gdzie Najmłodsi będą mogli swobodnie tańczyć lub kołysać się w ramionach rodziców.

  WSTĘP WOLNY Zapraszamy całe rodziny! Po koncercie na dzieci czeka słodka niespodzianka.

  Po raz kolejny wspólnie z Fundacją Osób Niepełnosprawnych Ruchowo "Godne Życie" organizujemy zbiórkę elektroodpadów i nakrętek plastikowych, a cały dochód ze zbiórki przeznaczony jest na budowę Ośrodka dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Kontenery będą wystawione przed OSiR w dniu koncertu w godz.: 15.00-17.30 Serdecznie zachęcamy do przyłączenia się do zbiórki.